satisa-kapaliyiz.jpg (135 KB)

Teslimat Koşulları

TESLİMAT KOŞULLARI

14.30’a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. Ertesi gün adresinize teslimatı yapılır. Cumartesi, Pazar günleri verilen siparişler Pazartesi günü hazırlanıp kargoya verilecektir.

 

Tarafımızdan kaynaklı bir aksilik olduğunda ise size üyelik bilgilerinizden ulaşarak haber vereceğiz. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram, cumartesi ve pazar günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

 

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza iletilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stoklarının tükenmiş olması durumunda size bunun bilgisi aktarılacak ve ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza iletilecektir.

 

Yaşar Gıda Pazarlama anonim şirketi on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir.

 

Bu durum da;

Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (Otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme tarafına iade edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.